Kredi Kartı Borç Sorgulama ve Taksitlendirme

Günümüzde bir banka kartına ya da kredi kartına sahip olmayan bankayla işi olmayan kalmamıştır herhalde. Hiçbir şey yapmadıysanız bile bir fatura yatırıp havale yapmışızdır. Ve bu işlemler esnasında beklerken de birçoğumuz sıra beklemenin nasıl bir zaman kaybı olduğundan yakınırız.

Artık her türlü işlemin internetten yapıldığı şu dönemde, yardımımıza koşuyor günlük bankacılık işlemleri, sizi sıkıntıdan sıra beklerken zaman kaybetmekten kurtarıyor.

Evinizde bilgisayarınıza internet bankacılığı yazıp, önceden bankadan aldığınız müşteri numarası ile sisteme çok rahatlıkla giriyorsunuz. Verilen müşteri numarasına göre kendiniz parolanızı oluşturuyorsunuz. Size sunulan seçeneklere göre online şifre, dinamik şifre, sms ile şifre gibi şifre seçiyorsunuz. Örneğin sms şifreyi tercih ettiniz. Siz internet sitesinden, internet bankacılığını seçip müşteri numarası, oluşturduğunuz parolayı girdiğinizde telefonunuza tek kullanımlık şifre mesaj olarak geliyor bu şifreyi girmenizin ardından kredi kartı borç öğrenme işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Daha sonra sistem sizi yapmayı istediğiniz işlemlere yönlendiriyor. Hiç zorlanmadan eft ve havale işlemlerinizi gerçekleştiriyorsunuz. Bu işlemler sizin sadece on dakikanızı alıyor. internet bankacılığında bankacılık işlemleri artık kolay olduğu kadar güvenli de. Ve daha da iyisi üç yüz altmış beş gün ve gece, gündüz günün her saatinde internetin olduğu bir yerden internet bankacılığını kullanabilir, yapmak istediğiniz tüm bankacılık işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı borç sorgulama işlemleride bunun içinde yer almaktadır. Tüm bu işlemleri yapabileceğiniz web site adresi

Tabi ki sadece eft ve havale işlemleriyle sınırlı değil. Hesaplar, kartlar, para transferi, ödemeler, döviz altın işlemleri, yatırım işlemleri, ürünler ve başvurular, maaş işlemleri, okul taksit işlemleri, üye işyerleri, kişisel bilgiler/ tanımlama da internet şubesinden yapılabilir ve işlemler sonunda da dekontunuzu alabilirsiniz. Bireysel, kurumsal, ticari tüm müşteriler zaman sınırlaması olmaksızın güvenle tüm işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

KREDİ KARTI BORCU TAKSİTLENDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir