Akbank Kredi Kartı Limit Sorgulama

Kredi kartları ülkemizde de tüm dünyada olduğu gibi yoğun olarak kullanılmaktadır. Türkiye’de yaklaşık 30 milyon farklı kişinin banka hesabı vardır. Aktif durumdaki kredi kartı sayısı ise toplamda 60 milyona yaklaşmıştır. Bu rakamlara göre çok kaba bir hesapla, her hesap sahibinin iki kredi kartı vardır.
Türkiye’de hizmet veren tüm bankalar, 60 milyon kredi kartı içerisinde daha fazla paya sahip olabilmek için adeta birbiriyle yarışırlar. Bankalar, kendi kredi kartlarının tercih edilebilmesi için çeşitli kampanyalar düzenlerler. Kredi kartı kullanıldıkça, kart sahibi puan kazanır. Bu puanlar birikince sadece puanları kullanarak harcama yapılabilir. Ya da yapılan alışverişler, bankanın özel uygulaması ile taksitlendirilebilir. Taksitli alışverişlerde banka ek taksit imkanı verebilir. Bunlar en bilinen ve yıl boyu devam eden hemen her kredi kartı için geçerli kampanyalardır. Bunların dışında da bankalar özel kampanyaları sürekli düzenlemektedir.
Akbank, kredi kartında Axess markasını kullanır. Hem bankacılık hizmetinde hem de kredi kartında önemli bir yere sahip olan Akbank, özel sermayeli bir mevduat bankasıdır. Akbank kredi kartı limit sorgulama işlemini bankanın tüm şubelerinden gerçekleştirme imkanına sahipsiniz. Kredi kartı sahipleri, bankanın yurt genelindeki kendilerine en yakın şubesine giderek tüm kredi kartı işlemlerini gerçekleştirebilirler. Kredi kartlarının limit bilgilerini sorgulayabilir, istediğiniz tüm bilgilerin belgelerini alabilirsiniz.
Banka şubeleri yasal mesai saatlerinde hizmet verir. Banka şubelerinin kapalı olduğu saatlerde, kesintisiz hizmet veren ATM’lerden dilediğiniz kredi kartı işlemini yapabilirsiniz. ATM’lerden kredi kartınızın limit bilgilerini, borç bilgilerini rahatlıkla görüntüleyebilirsiniz. Ekstrelerinizin tüm detaylarını görüntüleyebilirsiniz.
Akbank kredi kartı limit sorgulama için bankanın telefon şubesinden de faydalanabilirsiniz. Telefon şubesinin hizmet numarasını arayarak, kredi kartınızın limit bilgilerini dinleyebilirsiniz. Telefon şubesi ile kredi kartınıza ait bir çok önemli bilgiye kısa sürede ulaşabilirsiniz.
Akbank’ın internet şubesi de neredeyse tüm bankacılık işlemlerini yapabilmenize imkan verir. Size özel bir şifre ile giriş yapabileceğiniz internet sitesinde, kredi kartının tüm bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. Kredi kartınızın anlık limit bilgilerini, borç bilgilerini görebilir, geçmiş ekstre dönemi harcama, ödeme detaylarına erişebilirsiniz. Akbank internet sitesine, mobil uygulamalar ile cep telefonunuzdan da rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir